عکس سرای محله شهرک نفت مشاهده در نقشه نشان
category

سرای محله شهرک نفت (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

مرکز فرهنگی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آبادان، چهارده متری البرز

موقعیت سرای محله شهرک نفت یکی از مراکز فرهنگی خوب منطقه در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


سرای محله شهرک نفت (مرکز فرهنگی) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان 14 متری البرز واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین شرکت مسیر نقره ای، مسجد امام مهدی(عج)، املاک نفت، داروخانه دکتر اسمعیلی و کافه مارون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آبادان، چهارده متری البرز

تلفن تماس: 02122496449

وب‌سایت رسمی: shahrak-naft.mytehran.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ArAd (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله شهرک نفت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز موسسه فرهنگی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد سرای محله شهرک نفت

 • avatar
  باقری (شهریار سطح ۲) چهارشنبه 08 اردیبهشت ماه 1400

  تلاش‌هایشان جهت ارتقاء فرهنگ عامه، ارزنده است، مدیریت خوس برخورد و حرفه ای

 • avatar
  قربانیان (شهریار سطح ۳) یکشنبه 22 فروردین ماه 1400

  سرای محله شهرک نفت محلی فوق العاده پاک وساکت و قشنگ و اروم، مدیریت با اخلاق دارای آب و هوایی بسیار تمیز و دلچسب و چشم اندازی زیباست. پیشنهادمن به شما.

 • avatar
  هوشیار (شهریار سطح ۲) پنجشنبه 02 اردیبهشت ماه 1400

  معمولی بود

 • avatar
  حمید (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400

  مرکز خوب و فعالی هستش

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله شهرک نفت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله شهرک نفت تهران ندارد.
neshan logo