info
عکس سرای محله شهرک نفت
category

سرای محله شهرک نفت محله شهرک نفت (البرز)، تهران

مرکز فرهنگی
4.2
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای محله شهرک نفت

سرای محله شهرک نفت (مرکز فرهنگی) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان چهارده متری البرز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین داروخانه دکتر اسمعیلی، املاک نفت، شرکت مسیر نقره ای، کافه مارون و مسجد جامع امام مهدی(عج) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله شهرک نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله شهرک نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله شهرک نفت ندارد.
neshan logo