info
عکس موزه علوم یزد
category

موزه علوم یزد محله گلچینان، یزد

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی موزه علوم یزد

موزه علوم یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله گلچینان یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله گلچینان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کویتی ها و همچنین مسافرخانه بهشتی، بهارستان، دبیرستان ایرانشهر، شعبه یک تامین اجتماعی یزد و پخش پارس خزر یزد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده موزه علوم یزد واقع شده‌اند:

 • بنیاد ایران شناسی شعبه استان یزد
  امام خمینی، شیخ اسدالله
 • اداره اماکن یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره آگاهی یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره تشخیص هویت
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد
  طالقانی، سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یاس (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه علوم یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه علوم یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه علوم یزد ندارد.
  neshan logo