info
عکس اداره کل بیمه سلامت استان تهران
category

اداره کل بیمه سلامت استان تهران محله تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
4 رای

درباره‌ی اداره کل بیمه سلامت استان تهران

اداره کل بیمه سلامت استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله null تهران و خیابان کودکان غزه (شهید پورمشکانی) واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله null تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Avand NGO، بیمارستان ایرانمهر و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین موسسه دیوان، سوپر مارکت هدایت، بوستان محصل، ابزار فروشی قلندری و مسجد تهرانی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل بیمه سلامت استان تهران واقع شده‌اند:

 • پست برق محسنی
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و استاد سید حسینی
 • پست برق رازانی
  بلوار میرداماد، رازان شمالی، بین چهارم و هشتم
 • پست برق ۶۳.۲۰ دروس
  پاسداران، سوری، صالح حسینی، بین میر بلوکی و گل
 • اداره کل مبارزه با فرار مالیاتی و وصول و اجرای ویژه تهران
  پاسداران، سوری، بین صالح حسینی و راستوان
 • پست برق خبرگان
  کلاهدوز (دولت)، وارسته، مشیری، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شوماخر (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 26 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل بیمه سلامت استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل بیمه سلامت استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل بیمه سلامت استان تهران ندارد.
  neshan logo