info
عکس شرکت لیتوگرافی رایان مهر
category

شرکت لیتوگرافی رایان مهر محله شهرک استقلال، تهران

خدمات چاپ
4.4
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت لیتوگرافی رایان مهر

شرکت لیتوگرافی رایان مهر (خدمات چاپ) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان بیست و پنجم واقع شده است. این مکان یکی از یازده خدمات چاپ در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین موسسه اندیشه برتر میران، فروشگاه سپه شریف، سبلان پلاستیک، ایستگاه 45 آتش نشانی و شهر مبل ایران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ که در محدوده شرکت لیتوگرافی رایان مهر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "saeed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 15 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت لیتوگرافی رایان مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 15 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت لیتوگرافی رایان مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت لیتوگرافی رایان مهر ندارد.
location استان تهران، شهرستان تهران، کیلومتر یازده جاده مخصوص کرج (شهید لشکری)، خیابان بیست و پنجم، پلاک ۲
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری شرکت لیتوگرافی رایان مهر

شنبه 08:30 تا 17:00
یک‌شنبه 08:30 تا 17:00
دوشنبه 08:30 تا 17:00
سه‌شنبه 08:30 تا 17:00
چهارشنبه 08:30 تا 17:00
پنج‌شنبه 08:30 تا 12:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo