info
عکس بانک سپه (مهر اقتصاد سابق)
category

بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) محله ادبجو، اراک

بانک

درباره‌ی بانک سپه (مهر اقتصاد سابق)

بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) (بانک) در محله ادبجو اراک و خیابان ادبجو واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله ادبجو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین کالای ورزشی پوریای ولی، عطاری حکیم بوعلی، اتاق فرار راه عبور، سوپر میوه سیب و دبیرستان نمونه دخترانه رویش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک

یکی از بانک‌های شهر اراک بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک است که در محله ادبجو، قرار دارد. بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک را می‌توان از بانک‌های خوب محله ادبجو برشمرد. بانک ملت شعبه امیرکبیر، بانک سپه و شرکت پرداخت الکترونیک سامان بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد در صورتی که به بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اراک را در ادامه می‌بینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) واقع شده‌اند:

 • بانک ملت شعبه امیرکبیر
  بلوار امام خمینی، دو شهید
 • بانک سپه
  جلال آل احمد، داودآبادی
 • شرکت پرداخت الکترونیک سامان
  بلوار امام خمینی، حاج باشی
 • مدیریت شعب بانک ملت استان مرکزی
  بلوار امام خمینی، محسنی
 • بانک کشاورزی کد 5105
  بلوار امام خمینی، حاج باشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آذرباد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه (مهر اقتصاد سابق) ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، ادبجو، بین آیت الله سعیدی و سوم شعبان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک سپه (مهر اقتصاد سابق)

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo