info
عکس ایستگاه اتوبوس شیان
category

ایستگاه اتوبوس شیان محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیان

ایستگاه اتوبوس شیان (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان جنگلی لویزان و همچنین رستوران سنتی هزار و یک شب، دکه علی، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران، دفتر مدیریت پارک جنگلی لویزان و ایستگاه آتش نشانی شماره 54 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شیان تهران است که در محله شمیران نو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هنگام است. ایستگاه اتوبوس شیان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس سادات هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شیان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام
 • ایستگاه اتوبوس لویزان یک
  هنگام
 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  هنگام، استقلال، بین شهید جمالو و میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  هنگام، استقلال، نرسیده به آمره ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیان ندارد.
  neshan logo