info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت
category

ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت محله شهرک رسالت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت

ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رسالت اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رسالت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان، پمپ بنزین رسالت، جکوزی ایران، باران حریق و مجتمع مسکونی اندیشه 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان

ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک رسالت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی، بین رسالت 2 و 3 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شاهپور جدید قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوی دانش
  بزرگراه امام خمینی، بین شهید زرین و دانش
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت ندارد.
  neshan logo