info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت
category

ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت

ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین رسالت، شرکت پرتو صنعت شیمی پارسیان، پارک اندیشه، باران حریق و جکوزی ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان

ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شهرک رسالت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی، بین رسالت 2 و 3 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شاهپور جدید قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صفا
  بزرگراه امام خمینی، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس حکیم صفایی
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس کوی دانش
  بزرگراه امام خمینی، بین شهید زرین و دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان رسالت ندارد.
  neshan logo