info
عکس کافه بون
category

کافه بون محله چهارصد دستگاه، تهران

درباره‌ی کافه بون

کافه بون (کافی‌شاپ) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان قانون واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین داروخانه شبانه روزی شرق تهران، آموزش و پرورش منطقه 14 تهران، باشگاه ورزشی آدینا بانوان، آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان و درمانگاه فرهنگیان منطقه ۱۴ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه بون تهران

آدرس کافی شاپ کافه بون تهران، شهر تهران محله چهارصد دستگاه است. استان تهران، تهران، پیروزی، قانون آدرس دقیق این کافی شاپ است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02136603014 با کافی شاپ کافه بون تهران تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه بون تهران از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله چهارصد دستگاه است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه بون تهران برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس ستاد از امتیازات کافی شاپ کافه بون تهران است. برای رفتن به این کافی شاپ از طریق مترو، می‌توانید در ایستگاه مترو ابن سینا پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ کافه بون تهران انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه بون تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه بون واقع شده‌اند:

 • کافه ایونت
  پیروزی، شکوفه، بین پور علی محمدی و رزاقی
 • کافه دانژه
  پیروزی، بین قصاب پور و عباسقلی زاده
 • کافه ژیوار
  پیروزی، زاهد گیلانی، بین شهریور و پیرکلخوران
 • کافه جزیره
  پیروزی، مشایخی
 • کافه سنتی پارسا
  پیروزی، اشارات
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه بون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه بون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه بون ندارد.
  neshan logo