info
عکس فروشگاه رایحه زندگی
category

فروشگاه رایحه زندگی محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی فروشگاه رایحه زندگی

فروشگاه رایحه زندگی (فروشگاه) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار امیر کبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع خاوران و همچنین بهشت عشاق، فروشگاه اسباب بازی باران، رستوران ایتالیایی کترووا، شرکت اسپان و پمپ بنزین دانشگاه (سیلو) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه رایحه زندگی واقع شده‌اند:

 • پایاپخش
  بلوار آتش نشان، بلوار دانشجو
 • گروه تبلیغاتی آریا
  بلوار فلسطین، طوبی غربی
 • همراه ویپ
  خاتمی، بین میدان طوبی و میدان فرهنگ
 • سیرکالا
  بلواردانشگاه، بوستان
 • فروشگاه فرهنگ ایرانیان
  خاتمی، طوبی شرقی 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریبرز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رایحه زندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رایحه زندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رایحه زندگی ندارد.
  neshan logo