info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین سینما سپاهان، آژانس مسافرتی فصل سفر، مرکز طب فیزیکی دکتر فرخانی، مجتمع پزشکی اداری قصر نور و همبرگر رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مستهلک پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی، نرسیده به شیخ بهایی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  میرداماد، بین شهید ابراهیم کریمی و آیت الله زاهد
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهرگان
  شیخ بهایی، بین نشاط انگیز و مینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر ندارد.
  neshan logo