info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی (محله فردوسی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین گروه صنعتی قهوه ریو، آبمیوه بستنی بهار ترافیک، فست فود دومینو، ساختمان پلاسکو و سفارت و کنسولگری بریتانیا ( انگلیس) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران

در شهر تهران، محله فردوسی ، ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس فردوسی، بین جمهوری اسلامی و صمصام است. ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. پیک موتوری توانا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه
  جمهوری اسلامی، ملت، بین شیرازی و قدیم نوایی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  جمهوری اسلامی، ملت، بین قدیم نوایی و میر شریفی
 • ایستگاه اتوبوس ملت
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و ملت
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تخلیه
  فردوسی، لاله زار، بین پشت شهرداری و میدان امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی ندارد.
  neshan logo