info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10
category

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان خیام جنوبی 12 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی رویال سنتر، شرکت بهتا، کافی شاپ گلدون، هایپر مارکت کوروش و فروشگاه زنجیره‌ای اتکاء قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 مشهد، شهر مشهد، محله سجاد شهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار خیام، خیام جنوبی 12 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو خیام قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی توس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام جنوبی 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10 ندارد.
  neshan logo