عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری

موقعیت ایستگاه اتوبوس داروخانه در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس داروخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مفرح و میدان بازار دوم نازی آباد و همچنین کافی نت لبخند، شیرینی گلستان، لوازم یدکی موتور سیکلت سهیل صادقی، بیمه ایران مهربانی و اغذیه عموجمال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه

آدرس ایستگاه اتوبوس داروخانه، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان خیابان گودرزی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس داروخانه عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس عرشیا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس داروخانه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بزرگراه شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین غفوری و چاوشی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه بعثت، وفایی، بین شهرداری و فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه ندارد.
  neshan logo