info
عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داروخانه

ایستگاه اتوبوس داروخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مفرح و مرکز خرید دریای نور و همچنین شیرینی گلستان، کافی نت لبخند، لوازم یدکی موتور سیکلت سهیل صادقی، بیمه ایران مهربانی و اغذیه عموجمال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس عرشیا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بلوار شهید رجایی، بعد از میدان بهشت
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین غفوری و چاوشی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه بعثت، وفایی، بین شهرداری و فاطمی
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo