info
عکس ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار طالقانی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و آرین مال و همچنین فروشگاه فرهنگیان، بانک کتاب و نوشت افزار گیتامهر، لوازم آتش بازی و تم تولد هپی مپی نورافشان، مرکز آموزش زبان سفیر و فست فود پاپیلو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان کرج است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار طالقانی شمالی، بین شهید نیک دهقان و شرع پسند واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. همچنین شما می‌توانید اڑانس، ماھان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تعاونی فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید بهشتی، بین گنج جو و مانی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان شهدای انق
  بلوار طالقانی جنوبی، بین ساجدی و غفوریان
 • ایستگاه اتوبوس اشهدا (مظاهری)_
  شهید بهشتى، نرسیده به بلوار مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بلوار طالقانی جنوبی، بین سید الشهدا و رز
 • ایستگاه اتوبوس بهار_اوج
  شرع پسند، بین باقری و گنجه ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تعاونی فرهنگیان ندارد.
  neshan logo