info
عکس کافه شهرزاد
category

کافه شهرزاد محله تختی، تهران

درباره‌ی کافه شهرزاد

کافه شهرزاد (کافی‌شاپ) در محله تختی تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین غفاری، نمایندگی مدیران خودرو - ستوده، باربری ایران بار رضایی، مجتمع مسکونی المپ و فروشگاه شبرنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه شهرزاد تهران

کافی شاپ کافه شهرزاد تهران در شهر تهران محله تختی واقع شده است. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین شهید نیک بین و بزرگراه بعثت قرار دارد.

کافی شاپ کافه شهرزاد تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله تختی دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه شهرزاد تهران برویم؟

کافی شاپ کافه شهرزاد تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلورسازی قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید بخارایی پیاده شوید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه شهرزاد تهران را انتخاب کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه شهرزاد تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه شهرزاد واقع شده‌اند:

 • کافه گرین لند
  بلوار شهید رجایی، بین علی رضا رجبی و بشر حق
 • اسپرسو تعمیر
  (5.0)
  بزرگراه بعثت، بخارایی، موسی بن جعفر، بین یکم و عبدی
 • قهوه آریانا
  (4.3)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، منصوری
 • کافه کتاب پاتوق جوانی
  (3.0)
  بلوار دستواره، همدانی، بذرپاش، بین خسروی و خمینی
 • کافه برلین
  (4.3)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین کمالی و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه شهرزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه شهرزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه شهرزاد ندارد.
  neshan logo