info
عکس پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران
category

پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

پارکینگ
1.0
1 رای

درباره‌ی پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران

پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران (پارکینگ) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران واقع شده است. این مکان یکی از هشت پارکینگ در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو مصلی، درب 19 مصلی، باشگاه ورزشی، ورودی مترو ایستگاه مصلی و نمازخانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران واقع شده‌اند:

 • پارکینگ ایوان سنتر
  نلسون ماندلا، بلوار دادمان، نوروز
 • پارکینگ
  بزرگراه مدرس، بیهقی، نلسون ماندلا
 • پارکینگ
  (5.0)
  بهشتی، قنبرزاده
 • پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی
  (1.0)
  شهید بهشتی
 • پارکینگ نوروزخان
  (4.0)
  بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Iman (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران ندارد.
  neshan logo