info
عکس پاساژ ویدا
category

پاساژ ویدا محله فاز سه، پرند

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ ویدا

پاساژ ویدا (بازار و مرکز خرید) در محله فاز سه شهر جدید پرند و خیابان عطار واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله فاز سه شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ناصرین ۱ و همچنین نمایندگی ایران رادیاتور پرند، مجتمع لاله فکه، بیمه معلم پرند، فروشگاه DECO 20 و یراق آلات کابینت و ابزار کناف 110 قرار گرفته است.سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ ویدا واقع شده‌اند:

 • تصفیه آب غرب
  (5.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره، بین سرو 1 و چهار باغ گلستان
 • مجتمع ناصرین ۲
  (1.0)
  بلوار شهید چمران، بین شیخ بهایی و نور
 • مجتمع تجاری امام حسن پرند
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان، سرو 3
 • مرکزخریدایرانیان
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • پاساژ استقلال
  (3.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، بلوار امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ ویدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ ویدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ویدا ندارد.
  neshan logo