info
عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای جانبو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان ولی عصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین رستوران علامه، غذای صدرا، شعبه 3 تامین اجتماعی، چاپ ستاره شهر اصفهان و فروشگاه نساجی فومنات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان

آدرس فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان، شهر اصفهان، محله احمدآباد و است. فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله احمدآباد به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت، دیلی مارکت و افق کوروش قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کاخ قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای جانبو اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط tahamghreni (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، ولی عصر، بین جعفریان و آسیا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo