info
عکس مسجد جامع درکه
category

مسجد جامع درکه محله درکه، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد جامع درکه

مسجد جامع درکه (مسجد) در محله درکه تهران و خیابان میراسماعیلی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه آشتی کنون و موزه درکه و همچنین امامزاده سید محمد والی، پارک آریایی، خودپرداز بانک اقتصاد نوین، ساندویچی خانگی بازارچه و تکیه بزرگ درکه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد جامع درکه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 23 بهمن ماه 1402

  مکانی با صفا و ارامش بخش


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد جامع درکه واقع شده‌اند:

 • مسجد علی بن ابیطالب
  درکه، اردیبهشت
 • تکیه بزرگ درکه
  (5.0)
  درکه، میراسماعیلی، بین شهید آقاملایی و شهید محمدرضا الله وردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MR_TELESM (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد جامع درکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 24 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد جامع درکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد جامع درکه ندارد.
  location استان تهران، تهران، درکه، میراسماعیلی، بین شهید آقاملایی و شهید محمدرضا الله وردی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo