info
عکس کفش ملی
category

کفش ملی محله جهانگردی - پیرنیا، شیراز

فروشگاه کیف و کفش
5.0
1 رای

درباره‌ی کفش ملی

کفش ملی (فروشگاه کیف و کفش) در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز و بلوار ابونصر غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جهانگردی و همچنین هتل جهانگردی شیراز، کباب گلپایگانی کلبه، درمانگاه مهر، شیرینی توتک و پلیس + 10 قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کفش ملی شیراز

فروشگاه کفش ملی شیراز در شهر شیراز، محله جهانگردی - پیرنیا، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 07137309839 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه کفش ملی شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله جهانگردی - پیرنیا به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند کفش و کیف سه گل و تولیدی و فروشگاه کفش سه گل در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه کفش ملی شیراز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کفش ملی شیراز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس معزی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کفش ملی شیراز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر از فروشگاه کفش ملی شیراز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
کفش ملی در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های که در محدوده کفش ملی واقع شده‌اند:

 • کفش و کیف سه گل
  بلوار ابونصر غربی، ابونصر 21
 • تولیدی و فروشگاه کفش سه گل
  (3.0)
  بلوار ابونصر غربی، ابونصر 21
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کفش ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کفش ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کفش ملی ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار ابونصر غربی، بین نصر 21 و جهانگردی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کفش ملی

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
  جمعه 08:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo