info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی محله ادبجو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی

ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله ادبجو اراک و خیابان آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله ادبجو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین عطاری حکیم بوعلی، کالای ورزشی پوریای ولی، نان بربری آزادپز، اتاق فرار راه عبور و سوپر میوه سیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی اراک

ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله ادبجو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ادبجو، آیت الله سعیدی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای سعیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا
  بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس سایپا
  مشهد، بین نسترن و مهاجرانی
 • ایستگاه اتوبوس قرنی
  بلوار سیدالشهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی ندارد.
  neshan logo