info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمی
category

ایستگاه اتوبوس هاشمی محله فرودگاه مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمی

ایستگاه اتوبوس هاشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح)، بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فناوری‌‌های هوشمند شهری، نان فانتزی برشته، بن بست اکبری، کلینیک خودرو رادین و استخر حامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران

در شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد ، ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه متوسلیان (فتح)، بزرگراه آیت الله سعیدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس یاس استاد معین قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس فرودگاه تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس فرودگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمی ندارد.
  neshan logo