info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی نصر
category

ایستگاه اتوبوس کوی نصر محله کوی نصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی نصر

ایستگاه اتوبوس کوی نصر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ستاره نصر و همچنین لیانا پرواز ، رستوران دیس پر، نان سحر، ساندویچ باماهاس و فست‌فود پاپیون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران

ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوی نصر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین یوسفی و ایزدی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهرک آزمایش است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید گیشا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی نصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک
  کارگر شمالی، بین نوزدهم و ابطحی
 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس فروزانفر
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی نصر ندارد.
  neshan logo