info
عکس شرکت پالایش نفت جی 7
category

شرکت پالایش نفت جی 7 محله مهران، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت پالایش نفت جی 7

شرکت پالایش نفت جی 7 (اداره و سازمان دولتی) در محله مهران تهران و خیابان عراقی واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اختر و همچنین مسجد الزهراء (س)، تعمیرگاه سایپا آلفرد، دبیرستان نوبت اول شهید عباسپور، کلینیک آلرژی خورشید و شیرینی و خشکبار لادن شرق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو خواجه عبدالله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت پالایش نفت جی 7 واقع شده‌اند:

 • پست برق تک
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، عراقی، وامق
 • پست برق گل یخ
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، ملکی نسب، بین شقایق و لادن
 • پست برق آریا پلاست
  بزرگراه شهید سلیمانی، عراقی، گل سرخ
 • پست برق ۶۳/۳ کیلوولت سید خندان
  بزرگراه شهید سلیمانی، بنی هاشم، بعد از خواجه عبدالله انصاری
 • شهرداری منطقه چهار ناحیه یک
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، ملکی نسب، بین عابدی و حقگو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پالایش نفت جی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پالایش نفت جی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پالایش نفت جی 7 ندارد.
  neshan logo