عکس ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین بوستان شاهد، پایگاه تجمیعی مسجد ولیعصر، مسجد حضرت ولیعصر (عج)، کتاب فروشی کوثر و بانک پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد، شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پیمان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر تخلیه
  بلوار ابوذر، بعد از تیغ بند
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بلوار نبرد جنوبی، بین بهشت آیین و زمزم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
  بزرگراه بسیج، رئیسی، رییسی - سی و سوم، 15 متری یکم (علیرضایی)
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه بسیج، نزدیک به تقاطع ثروتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد ندارد.
  neshan logo