عکس ایستگاه اتوبوس اتکا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس اتکا (محله کشاورز غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، کارگر شمالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس اتکا در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اتکا (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و مرکز خرید لاله و همچنین فروشگاه اتکا، بازارچه خود اشتغالی لاله، دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تامین اجتماعی، طباخی لاله و مرکز آموزش بازرگانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اتکا

ایستگاه اتوبوس اتکا را می‌توانید در شهر تهران، محله کشاورز غربی خیابان کارگر شمالی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در دکتر فاطمی، کارگر شمالی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اتکا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کارگر است. تاکسی سرویس کالسکه طلایی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اتکا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، کارگر شمالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اتکا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آمار
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  کارگر جنوبی، بین مجد و براون
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فرصت
  کارگر جنوبی، بین مجد و براون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین توکل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اتکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اتکا حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اتکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اتکا ندارد.
  neshan logo