info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا محله نامجو، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا

ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله نامجو رشت و بلوار نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله نامجو رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک محتشم، مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی 17 شهریور، عمارت کلاه فرنگی و موزه رشتی دوزی و همچنین ورزشگاه عضدی، دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان، مهمانسرای المپیک تربیت بدنی رشت، اداره کل تربیت بدنی استان گیلان و زایشگاه الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا رشت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا رشت است که در محله نامجو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نامجو، بین سیادتی و صلاحکار واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا رشت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی رفاه گشت قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان الزهرا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا ندارد.
neshan logo