info
عکس شیرین عسل
category

شیرین عسل محله وحیدیه، تهران

درباره‌ی شیرین عسل

شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله وحیدیه تهران و خیابان فدوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، رادیولوژی فرزانه، مسجد امام رضا (ع)، خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو و پلیس +10 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شیرین عسل تهران

فروشگاه شیرین عسل تهران در محله وحیدیه شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه شیرین عسل تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله وحیدیه به شمار آورد. فروشگاه زنجیره ای هفت، فروشگاه زنجیره‌ای هفت و یاران دریان ،بابایی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیرین عسل تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سبلان که نزدیک به فروشگاه شیرین عسل تهران است، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شیرین عسل تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شیرین عسل تهران را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد شیرین عسل

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  لواندوفسکی
  جمعه 29 مهر ماه 1401

  بیسکویت صبحانه هاش حرف نداره


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای هفت
  سبلان جنوبی، بین مظلومی مقدم و کیایی
 • فروشگاه زنجیره‌ای هفت
  سبلان جنوبی، بین بابایی و مدنی
 • یاران دریان ،بابایی
  مدنی، فتاحی
 • فروشگاه زنجیره ای پگاه
  مدنی، مسعود بخت آزاد، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo