info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
category

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی محله مستهلک، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی (ایستگاه اتوبوس) در محله مستهلک اصفهان و خیابان آذر، شیخ بهایی، بین خلجا و خط ویژه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مستهلک اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازارچه رحیم خان و همچنین کافه آبنوس، ایران آکواریوم، نمایندگی ال جی محمدی، کانون تبلیغات جوان و همبرگر نارانی شعبه 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مستهلک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آذر، شیخ بهایی، بین خلجا و خط ویژه است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ بهایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
  میرداماد، بین حاجیان و طیب
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شمس آبادی، بین معتمد و حاج کوکب
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، میرحسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی ندارد.
  neshan logo