info
عکس مدیریت شعب بانک ملت استان یزد
category

مدیریت شعب بانک ملت استان یزد محله امیر آباد، یزد

بانک

درباره‌ی مدیریت شعب بانک ملت استان یزد

مدیریت شعب بانک ملت استان یزد (بانک) در محله امیر آباد یزد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از هفت بانک در محله امیر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب افشار و مرکز خرید تندیس و همچنین شیرینی سنتی یزد، شرکت آینده گستر، فروشگاه قفل و کلید ناصر، قند و نبات سنتی یزد و بلبرینگ مهدیه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد

یکی از بانک‌های شهر یزد بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد است که در محله امیر آباد، قرار دارد. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد 03535231401 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. از بانک‌های خوب محله امیر آباد می‌توان به بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد اشاره کرد. بانک سامان، بانک ایران زمین و بانک توسعه تعاون بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد اگر به بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک مدیریت شعب بانک ملت استان یزد را قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده مدیریت شعب بانک ملت استان یزد واقع شده‌اند:

 • بانک سامان
  انقلاب، انقلاب 92، بین بلوار جمهوری اسلامی و جهاد
 • بانک ایران زمین
  بلوار جمهوری اسلامی، بین قبا و وحدت
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار جمهوری اسلامی، وحدت
 • بانک سامان شعبه جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، بین وحدت و پیمان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی مشهد (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدیریت شعب بانک ملت استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدیریت شعب بانک ملت استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدیریت شعب بانک ملت استان یزد ندارد.
  neshan logo