info
عکس ایستگاه اتوبوس مهارت
category

ایستگاه اتوبوس مهارت محله گلباغ نماز، رشت

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهارت

ایستگاه اتوبوس مهارت (ایستگاه اتوبوس) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج تندیس و همچنین آش مرادی، مرکز تصویربرداری نگاه، مدرسه دولتی نبوت، آشپزخانه پدر و پیتزا دامون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهارت رشت

ایستگاه اتوبوس مهارت رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله گلباغ نماز پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر 3 و مهارت قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهارت رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پردیسان قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهارت رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان گلسار
  بلوار شهید انصاری، بین اصغرنیا و دریا
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  بلوار گلسار، بلوار شهید انصاری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهارت ندارد.
  neshan logo