info
عکس کالای برق مشهد
category

کالای برق مشهد محله سعد آباد، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
1 رای

درباره‌ی کالای برق مشهد

کالای برق مشهد (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سعد آباد مشهد و خیابان سنائی واقع شده است. این فروشگاه یکی از 101 فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سعد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی دکتر شیخ و مجتمع تجاری آکو و همچنین ابتکارسازان صنعت، آکواریوم صدف، آجیل برادران حسینی شعبه مرکزی، برق حمید و کافه بازی خونمون قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای برق مشهد

فروشگاه کالای برق مشهد در شهر مشهد، محله سعد آباد، واقع شده است. فروشگاه کالای برق مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله سعد آباد به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه احسان، فروشگاه مشهد آی سی و فروشگاه حسینی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه کالای برق مشهد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای برق مشهد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 16 قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه کالای برق مشهد است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه کالای برق مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه کالای برق مشهد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده کالای برق مشهد واقع شده‌اند:

 • فروشگاه احسان
  سعدی، بین سعدی 4 و 6
 • فروشگاه مشهد آی سی
  سعدی، بین سعدی 6 و 8
 • فروشگاه حسینی
  دانشگاه، سعدی
 • دوربین بهنام
  سعدی، سعدی 11
 • تولیدی اکو مهدی
  سعدی، ابتدای سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای برق مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای برق مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای برق مشهد ندارد.
  neshan logo