info
عکس ایستگاه اتوبوس گل سرخ
category

ایستگاه اتوبوس گل سرخ محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گل سرخ

ایستگاه اتوبوس گل سرخ (ایستگاه اتوبوس) در محله لشگر غربی تهران و خیابان سبلان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سبلان، سوپر مارکت بابایی، مسجد امام عصر (عج) سبلان شمالی، غذای خوب و پلیس ۱۰+ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گل سرخ تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گل سرخ تهران است که در محله لشگر غربی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سبلان شمالی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گل سرخ تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شقایق کد۲۹۷ قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گل سرخ تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گل سرخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گل سرخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گل سرخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گل سرخ ندارد.
  neshan logo