info
عکس ایستگاه اتوبوس زمزم
category

ایستگاه اتوبوس زمزم محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زمزم

ایستگاه اتوبوس زمزم (ایستگاه اتوبوس) در محله لشگر غربی تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین میدان امام رضا (گلبرگ)، آیس پک شعبه مجیدیه، فست فود کارمادو، سی دی نقش و کبابی امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زمزم تهران

ایستگاه اتوبوس زمزم تهران در شهر تهران، محله لشگر غربی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در گلشن دوست، جانبازان غربی، بین حیدری و میدان امام رضا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زمزم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زمزم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 16 بهمن ماه 1402

  خط معلم به هروی خیلی تاخیر دارد حتی گاهی بیش از نیم ساعت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زمزم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از میرشریفی
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس پل
  استاد حسن بنا جنوبی، بین گنجی و مقیسه
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین هشتم و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زمزم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زمزم ندارد.
  location استان تهران، تهران، گلشن دوست، جانبازان غربی، بین حیدری و میدان امام رضا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo