info
عکس شهرک گلها
category

شهرک گلها محله دیلمان، رشت

درباره‌ی شهرک گلها

شهرک گلها (شهرک مسکونی) در محله دیلمان رشت و بلوار گلسار، 96، میخک، بلوار نماز واقع شده است. این شهرک یکی از دو شهرک مسکونی در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصیری و همچنین شیرینی الف، فروشگاه سناتور، مجتمع مسکونی گل ها، نانوایی سنگکی مصطفی و بارداری ماه بانو - بارداری رشت قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک گلها واقع شده‌اند:

 • شهرک مسکونی پردیسان
  (4.1)
  ارشاد، شهرک پردیسان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HOSSEIN (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک گلها ندارد.
  neshan logo