عکس ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد (محله یوسف آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد در محله یوسف آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین رستوران هانی طریقت، شرکت رادکام، ساندویچ هایدا، دفتر سفیران الوپیک و موسسه زبان سفیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دو راهی یوسف آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  حافظ، بین کابلی و ریاض
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد ندارد.
  neshan logo