info
عکس ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
category

ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد محله یوسف آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد

ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین رستوران هانی طریقت، شرکت رادکام، ساندویچ هایدا، دفتر سفیران الوپیک و موسسه زبان سفیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد تهران

ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد تهران در شهر تهران، محله جهاد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ایران کار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دو راهی یوسف آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاج
  دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری
  کریمخان زند، بین شهید دادی و آفرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد ندارد.
  neshan logo