info
عکس ایستگاه اتوبوس شهروند
category

ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهروند

ایستگاه اتوبوس شهروند (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه شهید آقابابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین مجتمع فرهنگی وتالار شهروند، کانون زبان ایران مرکز سروش، رستوران بیرون بر نیلگون، شرکت صنایع سرد سبوح و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان

در شهر اصفهان، محله بوزان ، ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید آقابابایی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهروند اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی اتحاد کوثر سپاهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس همدانيان
  همدانیان، بین هشت بهشت و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  لاهور، بین قائم و حجت
 • ایستگاه اتوبوس دشتستان
  پروین اعتصامی، بین شهید بنی لوحی و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهروند ندارد.
  download neshan app

  دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

  مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...