info
عکس مجتمع تجاری مدائنعکس مجتمع تجاری مدائن
category

مجتمع تجاری مدائن محله نازی آباد، تهران

بازار و مرکز خرید
4.3
9 رای

درباره‌ی مجتمع تجاری مدائن

مجتمع تجاری مدائن (بازار و مرکز خرید) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری عقیل و همچنین مسجد سید الشهدا، کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، رستوران زیتون، سرای سنتی گل یخ و جزیره گوشت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری مدائن واقع شده‌اند:

 • پاساژ زمرد
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین اوجانی و جعفری
 • گالری آوا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین خدابنده و خزاعی پور
 • مرکز خرید پارس
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، خدایاری
 • پاساژ حاتمی
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، رنجبر، بین قشقایی و لاله زار
 • پاساژ زرافشان
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین جعفری و خزاعی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ham (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری مدائن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری مدائن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری مدائن ندارد.
  neshan logo