info
عکس تن پوش شلیته
category

تن پوش شلیته محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی تن پوش شلیته

تن پوش شلیته (فروشگاه لباس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار صیاد شیرازی، بلوار شهید قندی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین سینما تک، Zehn E Ziba Store فروشگاه ذهن زیبا، مدرسه، جواد الائمه، رستوران ایتالیایی رم و فرآورده های گوشتی ساویس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تن پوش شلیته یزد

فروشگاه تن پوش شلیته یزد در شهر یزد، محله جواد الائمه، واقع شده است. فروشگاه تن پوش شلیته یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله جواد الائمه است. کت و شلوار هاکوپیان، بوتیک قرن و پوشاک برنس مجتمع صدف (یزد) از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه تن پوش شلیته یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تن پوش شلیته یزد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تن پوش شلیته یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه تن پوش شلیته یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده تن پوش شلیته واقع شده‌اند:

 • کت و شلوار هاکوپیان
  بلوار ابن سینا، بلوار شهید قندی
 • بوتیک قرن
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت
 • پوشاک برنس مجتمع صدف (یزد)
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت
 • ایفل
  خیابان تیمسار فلاحی
 • پوشاک زنانه اکسیر
  خیابان تیمسار فلاحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تن پوش شلیته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تن پوش شلیته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تن پوش شلیته ندارد.
  neshan logo