info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع محله فرح آباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع

ایستگاه اتوبوس تقاطع (ایستگاه اتوبوس) در محله فرح آباد اصفهان و خیابان کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله فرح آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش، کانون زبان ایران، کافی نت تندیس، مسجد الزهراء و ابزار گل قشنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع اصفهان

ایستگاه اتوبوس تقاطع اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فرح آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کشاورز، بین شهید حسینی و بوستان می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تقاطع اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سپهر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تقاطع اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ دریاچه
  میرزا کوچک خان، باغ دریاچه
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای محتشم کاشانی
  محتشم کاشانی، بین وحید و سلمان
 • ایستگاه اتوبوس شمس تبریزی
  جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع ندارد.
  neshan logo