info
عکس ایستگاه اتوبوس آب کوثر
category

ایستگاه اتوبوس آب کوثر محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آب کوثر

ایستگاه اتوبوس آب کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان نوید واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه مینی سیتی و همچنین فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، بوستان پیروزی، Cafe Veniz (کافه ونیز)، فروشگاه سیسمونی فرشتگان و گیم‌نت عمو سهراب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آب کوثر اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس آب کوثر اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار قدس، نوید، بین شقایق و رز بروید. ایستگاه اتوبوس آب کوثر اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس دوستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آب کوثر اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آب کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  دانشگاه، بین بلوار کشاورز و بلوار سیدالشهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آب کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آب کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آب کوثر ندارد.
  neshan logo