info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمه
category

ایستگاه اتوبوس بیمه محله عباس آباد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمه

ایستگاه اتوبوس بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد اراک و خیابان شهید بهشتی، پاسارگاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ جلالی و همچنین ترنج کامپیوتر، آزمایشگاه بهسان، بانک پاسارگاد، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و جواهری فرهاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمه اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمه اراک، شهر اراک، محله عباس آباد است. این ایستگاه اتوبوس در شهید بهشتی، پاسارگاد قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمه اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایران قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمه اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنارگذرسیاوش امیر
  میرزای شیرازی شمالی، بین مقداد 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس خیابان محسنی
  محسنی، بین ایمان 5 و ملاقاسم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت
  میرزای شیرازی جنوبی، بعد از پل دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی1
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه، بین نبوت 8 و حمیدرضا حکامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمه ندارد.
  neshan logo