info
عکس ایستگاه اتوبوس نواب 7
category

ایستگاه اتوبوس نواب 7 محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نواب 7

ایستگاه اتوبوس نواب 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و خیابان نواب ۷ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارسیان و مرکز خرید مهستان و همچنین شهرک اوج، کامپیوتر فراکام، تاکسی سرویس اوج، داروخانه و حراجی میوه حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب 7 کرج

ایستگاه اتوبوس نواب 7 کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله شهرک اوج کلی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حج، نواب صفوی، نواب 7 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نواب 7 کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی چلسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نواب 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی
  بلوار ملاصدرا، بین ابوذر و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه 11
  کوهپایه، بین کوهپایه 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، نرسیده به بلوار تعاون
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، بین بلوار تعاون و اردلان 4
 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  بلوار تربیت مربی، وصال شیرازی، لاله 7 شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نواب 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نواب 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نواب 7 ندارد.
  neshan logo