info
عکس ایستگاه اتوبوس صد دستگاه
category

ایستگاه اتوبوس صد دستگاه محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صد دستگاه

ایستگاه اتوبوس صد دستگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز هنر پردیس - سنگسر و مجتمع تجاری کساء و همچنین رستوران گاردینو، کافه گل یخ، رستوران ایتالیایی ژولی، کافه بستنی مامان زری و فولاد گستران نوین بهفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صد دستگاه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس صد دستگاه تهران است که در محله دهقان - کوکاکولا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صد دستگاه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نبرد قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صد دستگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی
  پیروزی، بین یکم نیروی هوایی و سوم نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بلوار نبرد شمالی
 • ایستگاه اتوبوس بروجردی
  بزرگراه امام علی، شکوری گرکانی شرقی، زینتی افخم، محبی، بین اسلامی و میدان آیت الله بروجردی
 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صد دستگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صد دستگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صد دستگاه ندارد.
  neshan logo