info
عکس کافه رستوران سفره خانه پاشا
category

کافه رستوران سفره خانه پاشا محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی کافه رستوران سفره خانه پاشا

کافه رستوران سفره خانه پاشا (کافی‌شاپ) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سی و چهار کافی‌شاپ در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه سفیر گفتمان، سید علی اشرف سیادتی، کباب لوکماسی، دندانپزشکی ۳۱۴ و رادیولوژی و سونوگرافی شفق قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کافی‌شاپ یکی از کافی‌شاپ‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران

کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران در محله نازی آباد شهر تهران قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بابایی، بین اوجانی و جعفری قرار دارد. شماره تلفن کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران 02155345358 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله نازی آباد است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس عباسی در نزدیکی کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران قرار دارد. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه رستوران سفره خانه پاشا تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.
نظرات کاربران در مورد کافه رستوران سفره خانه پاشا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 26 بهمن ماه 1401

  عالی

  1

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه رستوران سفره خانه پاشا واقع شده‌اند:

 • قهوه روماک
  بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بین یارمحمدی و احمدی
 • سرای سنتی صاحبدلان
  بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بین یارمحمدی و احمدی
 • قهوه بهشت
  بلوار شهید رجایی، کوکبی
 • قهوه کاج
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی
 • کافه واته
  بلوار شهید رجایی، بابایی، شهید اسماعیل زاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شیخی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران سفره خانه پاشا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران سفره خانه پاشا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران سفره خانه پاشا ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بابایی، بین اوجانی و جعفری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافه رستوران سفره خانه پاشا

  شنبه 09:00 تا 23:45
  یک‌شنبه 09:00 تا 23:45
  دوشنبه 09:00 تا 23:45
  سه‌شنبه 09:00 تا 23:45
  چهارشنبه 09:00 تا 23:45
  پنج‌شنبه 09:00 تا 23:45
  جمعه 09:00 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo