info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا محله تیران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله تیران اصفهان و خیابان شهید فروغی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی علی قلی آقا و مرکز خرید فاطمیون و همچنین میدان شهدا، دبیرستان استعداد درخشان شهید اژه ای ۲ دوره دوم، داروخانه دکتر کمالی زاده، کافی نت نقش جهان و ایستگاه مترو شهدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان، شهر اصفهان، محله تیران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید فروغی، بین 4 و آب پخشگان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تختی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نیکو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر
  عبدالرزاق، بین حاج محمد جعفر و شهید بنی لوحی
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر
  بلوار کاوه، بین پوستین دوز و متین فر
 • ایستگاه اتوبوس کاوه
  بلوار کاوه، بین امیری و محسن آذرکیش
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  مدرس، بین پشوتن و میرمجربیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا ندارد.
  neshan logo