info
عکس آپاراتی ایران مهر
category

آپاراتی ایران مهر محله نجف آباد، حمیدیا

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی آپاراتی ایران مهر

آپاراتی ایران مهر (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، بازار میوه دهه فجر، پیتزا و همبرگر سیزده، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی و پژواک یدک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده آپاراتی ایران مهر واقع شده‌اند:

 • خدمات لاستیک حیدری
  بلوار شهید دشتی، دشتی بیست و سه
 • مادیس خودرو
  بلوار جهاد، جانبازان
 • باطری توانگر
  بلوار شهید دشتی، دشتی 6
 • فروشگاه خورشیدی
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • شیشه اتومبیل محمد داخل گاراژ میرزا میکانیک
  (2.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مردان غیرت، بانوان عفت (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آپاراتی ایران مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آپاراتی ایران مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آپاراتی ایران مهر ندارد.
  neshan logo