info
عکس ایستگاه اتوبوس نواب8
category

ایستگاه اتوبوس نواب8 محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نواب8

ایستگاه اتوبوس نواب8 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و خیابان نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مهستان و همچنین شهرک اوج، کامپیوتر فراکام، تاکسی سرویس اوج، داروخانه و حراجی میوه حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب8 کرج

ایستگاه اتوبوس نواب8 کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در حج، نواب صفوی، بین نواب 8 و 10 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نواب8 کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی چلسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب8 کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نواب8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی
  بلوار ملاصدرا، بین ابوذر و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه 11
  کوهپایه، بین کوهپایه 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، نرسیده به بلوار تعاون
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، بین بلوار تعاون و اردلان 4
 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  بلوار تربیت مربی، وصال شیرازی، لاله 7 شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نواب8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نواب8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نواب8 ندارد.
  neshan logo