info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک محله الهیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه تهران و بزرگراه مدرس، پل پارک وی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری داریوش و همچنین رستوران پارک‌وی (مدیریت طرفی)، شیرینی الهیه 33، پل پارک وی، کافه تومو و نمایشگاه فرش عظیم زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک تهران، شهر تهران، محله الهیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه مدرس، پل پارک وی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی داریوش تاکسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید افشار ولنجک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پسیان
  ولیعصر، بین پسیان و ولی پور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
  نلسون ماندلا (جردن)
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، ب، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک ندارد.
  neshan logo