info
عکس نانوایی تنوری
category

نانوایی تنوری محله انتقال خون، حمیدیا

درباره‌ی نانوایی تنوری

نانوایی تنوری (نانوایی) در محله انتقال خون حمیدیا و خیابان مسجد جامع واقع شده است. این مکان یکی از دو نانوایی در محله انتقال خون حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین جایگاه سوخت شهید طباطبائی، بازار میوه دهه فجر، مهمانپذیری مهدی، پژواک یدک و پیتزا و همبرگر سیزده قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی تنوری واقع شده‌اند:

 • بیکری good mood
  بلوار جهاد، بین دشتی نهم و دشتی هفتم
 • نانوایی تافتون
  (5.0)
  بلوار پاسداران، خیابان ایثار
 • نانوایی سنگک
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، بهار
 • نانوایی تنوری
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 18، مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @kb@ri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی تنوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی تنوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی تنوری ندارد.
  neshan logo